samsun-man-bucakli-ozel-egitim-kursu

 

Samsun Selman Bucaklı Özel Butik Öğretim kurumumuz Atakum ilçesinde 17 yıllık tecrübeye sahip sosyolog (Psik. Danışman) Selman Bucaklı tarafından 2014 yılında kuruldu.

         Öncelikle Türkiye çapında sonra Samsun’daki psikolojik destekli eğitim ve  öğretim sistemindeki eksiklikler kurumumuzun açılmasındaki en önemli  faktörlerden biri oldu.

        Türkiye'de ilk kez, psikolojik danışmanlık ile öğretim sistemini birleştirerek oluşturduğumuz "bütünsel" öğrenci merkezli sistemimiz çok kısa sürede Samsun dershaneleri arasında farkını ortaya koyarak büyük başarılara imza attı. Bu başarılar sonucu dört yıl gibi kısa bir sürede Samsun en iyi dershaneleri arasına girmeyi başardı.

        Öğrencilerimizin TYT ve AYT sınavlarına, sadece konu öğrenme, bol soru çözme  anlayışı ile hazırlanmaları yerine, onların ruhsal, duygusal ve zihinsel gelişimlerini de özel butik dershanesi olarak dikkate alıyoruz. TYT ve AYT gibi sınavlara hazırlanırken aynı zamanda hayata sağlıklı bir birey olarak hazırlanmalarını sağlamak en büyük amaçlarımızdan.

      Öğrencilerimize "bütünsel" hizmet verebilmek adına, sadece belirli sayıda öğrenciyi kurumumuza kabul ediyor ve kendimizi Samsun butik dershanesi konumunda korumak  amacıyla  küçük gruplara hizmet veriyoruz.

Sizleri ve çocuklarınızı, yaşama ve sınavlara, ayakları yere basan, özgüveni yüksek ve bilinçli gençler olarak hazırlamak adına, kurumlarımıza bekliyoruz.